Furrë Amica BOC4510

205.00

5 in stock

 • Programe: 9
 • Para-ngrohje e shpejtë 150 në 4min
 • Pastrim me avull
 • Butona standard
 • Derë e ftohtë (3 xhama)
 • Shkrirja
 • Kapaciteti i furrës: 62 l
SKU: BOC4510

5 in stock

2 People watching this product now!

Description

TË DHËNAT TEKNIKE

KARAKTERISTIKA

Kontrolli i sensorit Para-ngrohje e shpejtë 150 në 4min.

PAJISJE

Derë e ftohtë (3 xhama) Pastrim me avull Raft anësorë
Receta në derë Sistem lehtë pastrues i derës Shkrirja
Lloji i përparëm 3 xhama të derës Dritë standard Ngrohja me ndihmën e ventilatorit
Numri i enëve të gatimit: 1 Tepsi e rrafshët Ts programues

TË DHËNAT TEKNIKE

Thellesi 57,5 cm Lartësi 59,5 cm Gjerësia 59,5 cm
Klasa e efikasitetit energjetik A Kapaciteti i furrës 62 l Supergrill 2000 W
Ngrohësi lartë 900 W Ngrohës i poshtëm 1100 W Fuqia totale 2,9 W
Lartësia e dollapit 56 cm Ngjyra e zgavrës Zezë Gjerësia e dollapit 56 cm
Thellësia e dollapit 60 cm Ngjyra Inox Konsumi i energjisë për mënyrën konvencionale 0,99 kWh
Konsumi i energjisë për mënyrën e ventilatorit 0,87 kWh

Pastrim me avullPASTRIM ME AVULL

Falë strukturës super të lëmuar të emajlit, pastrimi është i shpejtë, i lehtë dhe efikas. Derdhni vetëm gjysmë litër ujë në enë për pjekje, vendoseni në furrë, vendosni temperaturën në 50°C, mënyrën konvencionale dhe kohën deri në 30 min ose derdhni ujë dhe aktivizoni funksionin Clean në ekran. Sapo avulli ka depërtuar dhe zbutur pjesët e ndotura të murit të furrës, ju mund të fshini të gjitha me një leckë të lagur ose sfungjer për të marrë një sipërfaqe me shkëlqim dhe pa ndotje.

Derë e ftohtë (3 xhama)DERË E FTOHTË (3 XHAMA)

A keni djegur ndonjëherë duart duke prekur aksidentalisht derën e nxehtë të furrës? Me një furrë Amica në shtëpinë tuaj, kjo nuk do të ndodhë përsëri. Dera e furrës është e pajisur me 3 xhama – xhami i brendshëm reflekton nxehtësinë, duke mos lejuar që paneli i jashtëm të jetë tepër i ngrohtë. Ofron siguri në kuzhinë për të gjithë anëtarët e familjes suaj.

 • Para-ngrohje e shpejtë 150 në 4min.

  PARA-NGROHJE E SHPEJTË 150 NË 4MIN.

  A jeni në një nxitim të vazhdueshëm dhe nuk keni kohë për asgjë? Ky funksion ju jep mundësinë për të ngrohur shpejt furrën në temperaturën tuaj të dëshiruar. Duke aktivizuar nxemësin unazë dhe të poshtme, ose supergrill-in me ventilator, duke përdor fuqinë e plotë të furrës për të ngrohur shpejt furrën.

 • Shkrirja

  SHKRIRJA

  A keni nevojë të përgatitni një vakt, por mishi është i ngrirë? Nuk ka problem! Vendoseni në furrë dhe aktivizoni funksionin e Shkrirjes. Mishi do të jetë i gatshëm në një çast dhe ju mund të shijoni shijen.

Specifikat teknike

Përmbledhje

Prodhuesi

Amica

Ngjyra

Inox