Showing 1–12 of 197 results

Pajisje elektroshtepiake montuese.

Pajisje elektroshtepiake montuese. Zhyt veten në mishërimin e sofistikimit të kuzhinës me koleksionin tonë të kuruar të Pajisjeve shtëpiake të integruara. Nga furrat elegante tek aspiratorat inovativë dhe frigoriferët që kursejnë hapësirë, përzgjedhja jonë premium është projektuar për t’u integruar pa probleme në hapësirat tuaja moderne të jetesës.

Furrat:

Përjetoni përsosmërinë e kuzhinës me gamën tonë të larmishme të furrave të integruara. Zgjidhni nga furrat klasike për gatim tradicional. Furrat me avull për ushqime më të shëndetshme dhe furrat kompakte për efikasitet në hapësirë. Çdo furrë është krijuar me saktësi dhe teknologji moderne, duke ofruar një përzierje të përsosur të shkathtësisë dhe performancës.

Pllaka elektrike:

Transformoni përvojën tuaj të gatimit me pllakat tona elektrike të integruara, duke përfshirë opsionet e induksionit për saktësi të pashoqe. Shijoni dizajnin elegant dhe kontrollin e përgjegjshëm ndërsa përgatitni ushqimet me lehtësi. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i kuzhinës ose një kuzhinier i zënë në shtëpi.

Frigorifer i integruar:

Optimizoni strukturën e kuzhinës tuaj me frigoriferët tanë të integruar, duke u përzier pa probleme me kabinetin tuaj për një pamje të efektshme. Zbuloni teknologjinë e avancuar të ftohjes dhe ambjentet e brendshme të bollshme që i mbajnë përbërësit tuaj të freskët duke i dhënë kuzhinës suaj një prekje të sofistikimit.

Enëlarëse e integruar:

Thjeshtoni pastrimin e kuzhinës me enëlarëset tona të integruara, të dizajnuara për efikasitet dhe stil. Përjetoni komoditetin e integrimit pa probleme pasi këto pajisje përmirësojnë në mënyrë diskrete funksionalitetin e kuzhinës tuaj.

Mikrovalë e integruar:

Shtoni zhdërvjelltësi në rutinën tuaj të gatimit me mikrovalët tona të integruara. Të dizajnuara për lehtësi dhe efikasitet të hapësirës, këto pajisje ofrojnë përgatitje të shpejtë dhe efikase të vakteve pa kompromentuar stilin.

Aspirator gatimi:

Plotësoni ansamblin tuaj të kuzhinës me gamën tonë të aspiratorëve të integruar. Zgjidhni nga stilet teleskopik, i mbrendshëm, ishull ose oxhak. Secila e punuar me përpikëri për të plotësuar dekorimin e kuzhinës tuaj duke hequr në mënyrë efektive aromat e gatimit dhe duke ruajtur një mjedis të freskët.

Pajisje elektroshtepiake montuese. Blini sot dhe ngrini kuzhinën tuaj në lartësi të reja stili dhe funksionaliteti. Përjetoni bashkimin e përsosur të formës dhe inovacionit, duke përmirësuar përpjekjet tuaja të përditshme të kuzhinës.

Elektroshtepiake Montuese

Aspirator (39)

Enëlarëse montuese (22)

Frigorifer montues (28)

Furrë (56)

Mikrovalë montuese (13)

Pllakë (28)

Rrobalarëse montuese (2)

Sete montuese (6)

Sirtar (3)

Aspirator Nordix TCH6F

In stock

55.00
SKU: TCH6F
60 cm Dritë Hologen Me dalje/Me karbon filter Kontroll mekanik 52dB 450m3/h

Aspirator Amica OTP6233I

In stock

85.00
SKU: OTP6233I
 • Dritë LED
 • 3 shpejtësi
 • Ndezja/fikja automatike
 • Efikasiteti maksimal: 270 m3/h
 • Niveli minimal i zhurmës: 62 dB
 • Gjerësia: 59.8 cm
0 days 00 hr 00 min 00 sc

Aspirator Turboair LEI GR / A / 52

Out of stock

95.00
SKU: Turboair LEI GR / A / 52
 • Kontrolli: me rrëshqitje
 • Niveli i zhurmes: 54 dB
 • Numri i shpejtësive: 3
 • Gjerësia: 53.5 cm
 • Ndriçimi: LED

Pllakë Amica PG0920

In stock

99.00
SKU: PG0920
- Pllakë me gas - Dy zona gatimi - Shkreps me rrymë - Sistemin e sigurisë kundër zjarrit - Kontrollë të intergruar - Sistemi optigas

Aspirator Hansa OMP6211IH

In stock

109.00
SKU: OMP6211IH
 • Gjerësia: 52 cm
 • Efikasitet i lartë
 • Numri i shpejtësive: 3
 • Dritë LED
 • Performanca, m3/h: 400
 • Niveli minimal i zhurmës, dB: 52

Aspirator Turboair LEI GR / A / 72

Out of stock

119.00
SKU: Turboair LEI GR / A / 72
Kontrolli: me rrëshqitje 73.5 cm
Niveli i zhurmes: deri në 66 dB
Numri i shpejtësive: 3

Aspirator Amica OMP6441B

In stock

129.00
SKU: OMP6441B
 • Gjerësia: 52 cm
 • Efikasitet i lartë
 • Numri i shpejtësive: 3
 • Ekran Led
 • Klasa e efikasitetit të energjisë: B
 • Efikasiteti maksimal: 505 m3/orë
 • Fuqia totale: 158 W
 • Niveli i zhurmës në shpejtësi minimale: 59 dB
0 days 00 hr 00 min 00 sc

Aspirator Amica OKP6221Z

In stock

139.00
SKU: OKP6221Z
 • 60 cm
 • Dritë LED
 • Inox
 • Efikasiteti maksimal 388 m³ / orë
 • Niveli i zhurmës në shpejtësinë minimale: 58 dB

Aspirator Amica OMP6253WG

In stock

145.00
SKU: OMP6253WG
 • Dritë LED
 • Kontrollet me pulla
 • Gjerësia: 55 cm
 • Fuqia totale: 146 W
 • Efikasiteti maksimal :345 m³/orë
 • Niveli i zhurmës në shpejtësinë minimale: 63 dB
0 days 00 hr 00 min 00 sc

Aspirator E-Lux MOD3004WH60

In stock

145.00
SKU: MOD3004WH60
Aspirator E-LUX 60 cm Dritë LED Me dalje/Me karbon filter Kontroll me prekje 56dB 650m3/h

Aspirator AEG DPB2621S

In stock

149.00
SKU: DPB2621S
 • Aspirator teleskopik
 • 3 nivele fuqie
 • Niveli i zhurmës dB(A): 49
 • Gjerësia: 60 cm
 • Ndriçimi LED
 • Numri i motorëve: 1

Furrë Nordix BOS004B

In stock

149.00
SKU: BOS004B
Butona push-pull Programe: 3 Gama e temperaturës: 40°C - 240°C Kapaciteti: 62 l
0 days 00 hr 00 min 00 sc