Fshesë Zanussi ZANCG21EB

50.00

4 in stock

 • Niveli i zhurmës: 80 dB (A)
 • Fuqia thithëse: 172 W
 • Fuqia maksimale: 600 W
 • Rrezja e punës: 7.5 m
 • Teknologjia: Qese pluhuri
 • DustPro ™
SKU: ZANCG21EB

4 in stock

1 People watching this product now!

Description

Zanussi - Pastrues vakum - ZANCG22CB

Kompakt

E lehtë dhe kompakt për ruajtje të lehtë.

Zanussi - Vacuum cleaner - ZANCG22CB

Aksesorë

Aksesorët shtesë.

Tub teleskopik

Tub metalik teleskopik që mund të zgjatet deri 88.5cm.

Filtri i higjienës

Filtër higjienik për një ndjesi të freskët pasi pastroni.

Specifikimet kryesore

 • Niveli i zhurmës, dB (A): 80
 • Fuqia thithëse, W: 172
 • Konsumi mesatar vjetor i energjisë, kWh: 28
 • Ngjyra: blu
 • Fuqia maksimale, W: 600
 • Rrezja e punës, m: 7.5
 • Gjatësia e kabllit (m): 4.5
 • Teknologjia: Qese pluhuri

Karakteristikat

DustPro ™: Zgjatim tepër i zhdërvjellët DustPro ju ndihmon të arrini rezultate të shkëlqyera si në dyshemetë e forta ashtu edhe në tepiha.

Ekzistojnë dy lloje të parkimit: Parkimi vertikal dhe horizontal

Mbështjellja e kabllit: Kablli tërhiqet me prekjen e një butoni.

Rrotat e buta: Të qeta dhe nuk gërvishin p.sh. dyshemenë.

Specifikat teknike

Përmbledhje

Prodhuesi

Zanussi